KOPIA MISTRZA

29.09.2016 // „Kopia mistrza” rozpoczęta!

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu edukacyjnego dla dorosłych „Kopia Mistrza” za nami. Na rozgrzewkę uczestnicy przygotowali szkic martwej natury. Przed nami trudniejsze zadanie, czyli praca nad obrazem olejnym, z którym zmierzymy się już w przyszłym miesiącu.

fot. Monika Iwanowska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! Brak wolnych miejsc!

Kurs malarstwa dla pasjonatów

Rozpoczynamy drugą edycję cyklu warsztatów plastycznych przeznaczonych dla osób dorosłych, chcących rozwinąć umiejętności w zakresie rysunku, malarstwa oraz grafiki. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia malarskiego ani rysunkowego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w malarstwie sztalugowym. Grupa utworzona zostanie do końca września i będzie wspólnie pracować w każdy ostatni czwartek miesiąca. Kurs składać się będzie z 10 spotkań.
Ze względu na długotrwały proces powstawania prac malarskich konieczna jest obecność na wszystkich zajęciach.

Kurs rozpoczną ćwiczenia ze szkicu studyjnego martwej natury (100 x 70 cm), które będą wprowadzeniem oraz podstawą do stworzenia własnego obrazu olejnego na płótnie.

Prowadzenie: Monika Iwanowska

Informacje praktyczne:
- zajęcia odbywają się w ostatnie czwartki miesiąca,
- miejsce: Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice, sala edukacyjna C,
- wstęp na pojedyncze warsztaty: 20 zł od osoby,
- w cenę warsztatów wliczone są materiały potrzebne na zajęciach,
- liczba miejsc ograniczona; zapisy na cały kurs przyjmowane są do 25 września pod adresem: m.iwanowska@muzeumslaskie.pl . O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń!