Jesteś tutaj: Strona główna > Centrum Scenografii Polskiej > Festiwal Nowej Scenografii > Instalacje scenograficzne //After Festiwalu Nowej Scenografii

Instalacje scenograficzne //After Festiwalu Nowej Scenografii

Instalacje scenograficzne Justyny Łagowskiej, Aleksandry Wasilkowskiej, Małgorzaty Szydłowskiej oraz Mirka Kaczmarka ponownie otwarte!

każdy weekend od 14.10 do 27.11.2016

Muzeum Śląskie w Katowicach

al. W. Korfantego 3

W odpowiedzi na duże zainteresowanie udostępniamy przestrzeń Muzeum dla instalacji scenograficznych autorstwa Justyny Łagowskiej, Aleksandry Wasilkowskiej, Małgorzaty Szydłowskiej oraz Mirka Kaczmarka przygotowanych specjalnie na 4. edycję Festiwalu Nowej Scenografii: „Miejsca – nie-miejsca”. Instalacje otwarte będą w każdy weekend od 14.10 do 27.11.2016 r. w godzinach 10.00–20.00 w siedzibie Muzeum Śląskiego w Katowicach przy al. W. Korfantego 3.

Dodatkowo 20-ego oraz 27-ego listopada 2016 r. o godz. 16.00 zapraszamy na zwiedzanie performatywne w towarzystwie niezwykłej przewodniczki, w którą wcieli się Olga Łasak. Teksty użyte podczas zwiedzania performatywnego przygotowała Weronika Murek – laureatka Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza (2016), nominowana do nagrody „Nike” w 2016 roku.

Liczba miejsc na zwiedzanie performatywne ograniczona! Obowiązują wcześniejsze zapisy: m.czerny@scenografia-polska.pl